YOUR NAILS Ewa Chodak - Dębica

Salon Zajmuje się obsługą klienta indywidualnego z zakresu pełnej stylizacji paznokci, prowadzi profesjonalne szkolenia stylizacji paznokci max 2 osobowe grupy. Prowadzimy również Hurtownie kosmetyczną produktów SPN. Obecnie Nasza firma prowadzi szkolenia realizowane z projektów Unijnych na terenie całego Podkarpacia. Posiadamy profesjonalnie przygotowane stanowiska szkoleniowe, sale szkoleniową, sprzęt najwyższej jakości. Wszystkie szkolenia są realizowane na produktach Światowej sławy marki SPN
Każda kursantka po odbytym szkoleniu ma zapewnione międzynarodowe certyfikaty, pomoc z zakresu teorii jak i praktyki wykonywania zawodu, oraz każdorazowo 10% rabatu na zamówienia w naszej hurtowni.

Czy możemy zrobić coś jeszcze??
Jeżeli masz pomysł co jeszcze możemy ci zaoferować w ramach szkoleń, skontaktuj się z Nami i poinformuj nas o tym.
Nasze dane kontaktowe:
YOUR NAILS
tel: 696261361
Salon: www.paznokcie-debica.pl
Mail: yournails@paznokcie-debica.pl
Hurtownia: hurtownia.paznokcie-debica.pl

Pozdrawiamy


Dane teleadresowe - YOUR NAILS Ewa Chodak

Adres: Słowackiego 2, 39-200 Dębica
Telefon: 696261361

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.